BAŞKANIN MESAJI

Değerli İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Ülkemizde ekonomik, siyasi, sosyal alanlarda önemli gelişmeler olmaktadır. Bu doğrultuda geleceği inşa eden girişimci, yenilikçi ve vizyoner bir şirket olarak, uzun vadeli hedefler belirliyor, sürdürülebilir iş modelleri geliştiriyor ve stratejilerimizi yeni fırsatlara adapte ediyoruz.

Üstlendiğimiz her projede farklılıklar yaratarak; modern, estetik ve etik hizmet anlayışımız doğrultusunda ‘teknoloji köprüsü olma’’ misyonu ve vizyonu ile ilerliyoruz.

EPM OTOMASYON müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temel unsuru olarak kabul  eder ve her zaman müşterilerinin beklentilerinin en üst düzeyde olmasını sağlar.

Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize yılmadan ve devamlı olarak hatırlatacağız. Şirketimiz vizyoner, girişimci ruhu ile birlikte dinamizmini daha da artıracaktır ve önemli bir yükseliş evresindedir. Başta ülkemize olmak üzere, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katmak; hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak en temel hedefimizdir.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Mesut AYDIN
Şirket Kurucu Ortağı
ARA
+90 216 540 41 43