Elektrik Panosu

Kurumsal

Epm Otomsyon Kurumsal

 

Geçmişten edindiğimiz tecrübelerle en yeni ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla 2011 yılında kurulan şahıs firmamız
3 Ocak 2014 tarihinden itibaren ünvanını Epm Otomasyon ve Endüstriyel Pano Çözümleri Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. EPM OTOMASYON ‘un ilk prensipleri arasında siz değerli müşterilerimizle sürekli diyalog   içinde olarak kaliteli ve çağdaş hizmeti sunmak vardır.

 

2011 Yılından itibaren otomasyon ve endüstriyel pano (elektrik montaj, plc, scada, projelendirme saha uygulamaları, proses vs…) sektöründe  ”Teknoloji köprüsü olma” misyonunu, artan Ar-ge ve Üretim faaliyetlerimizle genişletiyoruz ve bu değişimi yeni kurumsal  kimliğimizle destekliyoruz. Bugünlere gelmemizde bize destek olan siz  değerli iş ortaklarımıza bu desteğinizin sürmesi ümidi ile teşekkür ederiz.


EPM OTOMASYON
müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temel unsuru olarak kabul  eder ve her zaman müşterilerinin beklentilerinin en üst düzeyde olmasını sağlar.

 

 

Vizyonumuz

Standartlara uygun olarak, kabul edilebilir kalite içerisinde, teknolojinin getirmiş olduğu imkanlardan faydalanarak, doğru ve güvenilir işlerin çıkartılmasını sağlamak, müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Yapmış olduğumuz veya yapacağımız işlerde  teknik vb. anlamda her türlü desteği sağlayabilmektir.

 

 

Misyonumuz

 

  • Doğru, güvenilir ve sürekli gelişime açık olmak.Çalıştığımız firmalara çözüm ortağı olabilmek. Bunu sağlarken rekabet koşullarının giderek arttığı ve karlılık oranların hızla düştüğü günümüzde uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermemek.
  • Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin gerek teknik destek anlamında gerekse lojistik anlamda hizmet çıtasını üst düzeyde tutabilmek.
  • Ürüne kolay ulaşılabilmesi açısından yurt çapında bayi organizasyonu geliştirmek ve bayi hizmet kalitesini standartların ötesine taşıyarak çalıştığımız firmalara avantajlar sunabilmek.
  • Tüm bu hizmetleri sunarken ülke ekonomisine artı değer katmak

 

 

Kalite Politikamız

Ürün kalitemiz , güvenilirliğimiz ve tecrübemiz ile dünya pazarında rekabet edebilir olmak.
Müşteri odaklı kalite anlayışını tüm organizasyona benimsetmek
Gerekli teknolojik yatırımları ve eğitimleri sağlayarak kalite sistemini ve üretim verimliliğinin iyileştirilmesini sağlamak.
Kalitenin ; firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil , dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen ve yenilenen bir hedef olmasını sağlamak.
Üretim yöntemlerimizi , müşterilerimize uygulama kolaylığı sağlamak amacı ile sürekli yenilemek ve geliştirmek.
Oluşturduğumuz Kalite Politikasının uygulanmasını sağlamak ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirilmek firmamızın kalite politikasıdır.

Döviz Kuru


DövizAlışSatış
Dolar 7.38257.4121
Euro 8.95728.9931
Tüm Hakları Epm Otomasyon'a aittir | Copyright (c) 2013 Epmotomasyon.com.tr | Site Haritası | Google+