Elektrik Panosu

A.G Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları

Dahili Dikili Tip Modüler Pano, Harici Tip Pano ve Şantiye Tipi Pano olarak üretimi yapılan PCC ve RPCC Panoları sanayi sektörü, endüstriyel tesisler, akıllı binalar ve trafo merkezleri başta olmak üzere A.G. Güç kontrolünün gerekli olduğu her alanda sistemin en uygun şekilde kumanda ve kontrol edilmesi için kullanılmaktadır. Burada sistemin düzgün ve sorunsuz çalışması Aktif, Reaktif ve Kapasitif güçlerin kontrolü en önemli noktadır.

 

 

Senkronizasyon panoları, Şebeke Jeneratör Transfer panoları, Kontaktörlü ve Statik Anahtarlamalı Kompanzasyon panoları ve Ana Dağıtım panolarında 4000A ‘e kadar olan uygulamalarda yüksek kesme kapasiteli kesicilerin açma kapama manevralarıyla oluşan dinamik kuvvet göz önüne alınarak sistemin dizaynı yapılır, toplam güce ve kısa devre akımlarına uygun elektrolitik bakır baralar hesaplanır, IEC 60439-1 ve TS 3367 dünya standartlarına uygun aralıklarla mesnetlenir.

 

 

Uzman kadromuz tarafından dizaynları yapılan panolarımız proje departmanında projelendirilir ve üretime alınır. Üretimin her aşamasında kalite ve kontrolleri titizlikle yapılan panolarımız sevkiyat öncesi genel ve hassas testten geçirilerek maksimum güvenlikli olarak müşterilerimize teslim edilir.

 

 

Dağıtım Panosu Kompanzasyon PanosuAna Dağıtım PanosuHarici Tip Pano

Döviz Kuru


DövizAlışSatış
Dolar 7.38257.4121
Euro 8.95728.9931
Tüm Hakları Epm Otomasyon'a aittir | Copyright (c) 2013 Epmotomasyon.com.tr | Site Haritası | Google+